آخرین اخبار

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۸:۲۲
شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب، بزرگترین طراح و سازنده انواع تجهیزات نفت، گاز و انرژی، مفتخر است از شما دعوت نماید از غرفه این شرکت در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌ المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران که از روز چهارشنبه مورخ 1402/02/27 لغایت روز شنبه مورخ 1402/02/30 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌ المللی تهران برگزار می‌گردد، بازدید نمایید.
دیدار ما در سالن 44B
[ تعداد بازدید : ۵۳۶ ]
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

بسم الله الرحمن الرحیم

کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت صنایع آذرآب ، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ ایران زمین، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر تولید و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد.
لذا ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، دست یکایک همکاران ارجمندمان را به مهر می فشاریم و امیدواریم هم‌دوش هم، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت صنایع آذرآب باشیم.
هیئت مدیره شرکت صنایع آذرآب
[ تعداد بازدید : ۴۳۷ ]
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱
ارسال نخستین تاوِر مجتمع پتروپالایش مهر خلیج فارس

بنا به گفته آقای گیوکی مدیر پروژه طراحی و ساخت برج های چهارگانه پتروپالایش مهر خلیج فارس، این تجهیز به واسطه نوع طراحی و ساخت خاص به صورت دو برج با قطرهای داخلی 2500 و 2100 میلیمتر در یک محصول با وزن تقریبی 80 تن و طول 34 متر به صورت یکپارچه طراحی و ساخت و جهت نصب به سوی پتروپالایش مهر خلیج فارس ارسال گردید.

روابط عمومی و صنعتی شرکت صنایع آذرآب
[ تعداد بازدید : ۷۸۳ ]
۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۸:۱۹
پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
[ تعداد بازدید : ۲۰۱ ]
۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرارسیدن سال 1402
[ تعداد بازدید : ۲۹۹ ]
۰۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
🔵با یاری خداوند توانا و تلاش شبانه روزی همه زحمت‌کشان و دلسوزان شرکت صنایع آذرآب و با اتکا به قادر متعال و همچنین تکیه بر تخصص و تجربه پرسنل از تمامی واحدها، نخستین بویلر از مجموعه سه گانه بویلرهای ١۴٠ تن بخار بر ساعت واحد بخار پتروشیمی گچساران از مجموعه شرکت های هلدینگ بزرگ خلیج فارس راه اندازی و به کارفرمای محترم برای استیم بلوات واحد اتیلن تحویل داده شد، امید است با توجه به روزهای آغازین سال نو، سالی سرشار از رونق و کار برای خانواده بزرگ آذراب و پرسنل عزیز و همچنین صنایع ارزشمند کشور پیش رو باشد.
[ تعداد بازدید : ۳۷۶ ]
۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۸
جناب آقای دکتر اسلامی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی به اتفاق هیئت همراه در بدو ورود به استان مرکزی با همراهی استاندار محترم مرکزی ابتدا از خطوط تولید شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب بازدید و پس از نشست تخصصی در جمع مدیران و معاونین شرکت، در سالن اجتماعات در جمع پرسنل خدوم و زحمتکش آذرآب حاضر و در کنار برگزاری جشن پر شور نیمه شعبان اقدام به سخنرانی نموده و با ایجاد انگیزه ای وصف ناپذیر به پرسنل به برنامه بازدید خود از این شرکت ابر صنعتیِ صنعت ساز پایان دادند.
[ تعداد بازدید : ۴۳۳ ]
۰۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴
ارسال مخازن تحت فشار بافر تانک پروژه سایت آزادگان جنوبی شامل دو دستگاه با ابعاد حجمی 4.5 در 4.5 متر و طول حدودی 20 متر و وزن 104 تن.
[ تعداد بازدید : ۳۲۴ ]
۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶
ارسال استک ها و تجهیزات ساخته شده بویلرهای پتروشیمی کرمانشاه
[ تعداد بازدید : ۷۴۱ ]
۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۰
📌 ارسال دومین تاوِر واحد اوره‌ آمونیاک مجتمع‌ پتروشیمی‌ کرمانشاه

🔹️ بنا به گفته آقای‌ مهندس نحوی مدیر پروژه این طرح، طراحی و ساخت این تجهیز کم‌نظیر، دومین تاور از پنج دستگاه تاور واحد اوره‌ آمونیاک فاز دوم مجتمع پتروشیمی کرمانشاه بوده که پس از مراحل طراحی‌ و مهندسی در واحد پروژه‌های نفت و گاز، به دست توانمند مهندسین و کارگران متخصص واحد جوش‌ و مونتاژ خط ۲ کارگاه آذرآب با مشخصات طول ۳۲ متر از جنس استینلس استیل ساخته شده و هم اکنون این بار ترافیکی عظیم، مهمان جاده‌های غرب کشور عزیزمان می‌باشد.
[ تعداد بازدید : ۱,۱۱۳ ]