اخبار

بازدید دانشجویان جامعه‌المصطفی از شرکت صنایع آذرآب

بازدید دانشجویان جامعه‌المصطفی از شرکت صنایع آذرآب

به گزارش روابط عمومی و صنعتی آذرآب، جمعی‌ از دانشجویان جامعه‌المصطفی، در بازدید از شرکت صنایع آذرآب در شهر اراک با روند تولید و نوع فعالیت در این واحد صنعتی آشنا شدند.

در این بازدید ۵۰ نفر از دانشجویان جامعه‌المصطفی از ملیت‌های چین، پاکستان، سودان، عراق، نیجریه، پرتقال، ترکیه، یمن و ماداگاسکار حضور داشتند و ازشرکت صنایع آذرآب از جمله خطوط تولید، واحد فنی مهندسی ، واحد توسعه و تحقیقات، آزمایشگاه و ... بازدید کردند.

درجریاناینبازدید مهندس محمدی نیکو از مدیران پروژه شرکت صنایع آذرآب به معرفی این صنعت پرداخت و دستاورهای ملی و بین المللی این صنعت مهم را تشریح کرد.

  جامِعَةُ الْمُصْطَفَی الْعالَمیةنهادی علمی و بین‌المللی  و با هدف گسترش علوماسلامیو تربیت طلاب غیرایرانی تشکیل شده است؛ این مرکز درسال ۱۳۸۶شبا تلفیق «سازمان حوزه‌ها و مدارس علمیه خارج از کشور» و «مرکز جهانی علوم اسلامی»تشکیل شده و رویکرد آن آموزشی، پژوهشی و تربیتی است.

شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب از بدو تاسیس تا به حال جزو پیشروان ساخت نیروگاه های برق و تجهیزات پالایشگاهی در غرب آسیا به حساب آمده و تامین کننده تجهیزات پروژه های پتروشیمی، پالایشگاه های نفت و گاز و همچنین سازنده بخش های مختلف کارخانجات سیمان، فولاد و سایر تجهیزات فلزی برای بخش های دولتی و خصوصی می باشد.

۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۱۹
تعداد بازدید : ۱۱۷
کد خبر : ۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید