اخبار

سید مهدی فرحی، قائم مقام وزیر صمت در بازدید از صنایع آذرآب گفت؛

آذرآب یک گنج و طلا است

آذرآب یک گنج و طلا است
به گزارش روابط عمومی و صنعتی شرکت صنایع آذرآب، سید مهدی فرحی عصر چهارشنبه در دیدار با مدیران و کارگران شرکت صنایع آذرآب اراک، با تبریک دهه مبارک ولایت، با تاکید بر اینکه احیای مجدد شرکت آذرآب اراک مصداقی از تلاش‌ شهید جمهور است افزود: شهادت شهید جمهور و همراهان ایشان، غم سنگینی را بر دل‌ها گذاشت؛ این شهید بزرگوار خدمات بی نظیری داشته و بدون ادعا، با اخلاص، ادب، تعصب کاری، بی‌رحمی در پیگیری کار، مرام، دلسوزی، معرفت و با تعصب کاری مسایل و مشکلات را پیگیری می کرد.

 قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی افرود: کارگران شرکت های آذرآب در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید جمهور سنگ‌تمام گذاشتند که رفتارهای مردانه و مرام شناسی و انسانیت آنها مایه برکت است.

 معاون وزیر صمت با بیان اینکه روند رو به رشد آذرآب مایه افتخار و خوشحالی است ادامه داد: کارگران خوب می‌دانستند که با پیگیری‌های شهید جمهور چراغ این شرکت مجدد روشن می شود و این شرکت روند رو به رشد پیدا کرده است.

وی گفت: مشکلات باقی مانده شرکت آذرآب اراک با جدیدت پیگیری می‌شود چراکه کار و وظیفه من همین است.

فرحی تاکید کرد: برای خارج شدن از مشکلات، راهکارهای شرکت باید متفاوت باشد و نباید پشت یک دیوار ماند، آذرآب یک گنج و طلا است، دانش فنی و ماشین آلات بی نظیر و دستاوردهای بی نظیر این شرکت در منطقه و دنیا تک است.

قائم مقام وزیر صمت با اشاره به اینکه حمایت از این واحد صنعتی با جدیت ادامه دارد افرود: باید با اراده، عقل و مشورت مشکلات این واحد صنعتی بزرگ، یکی پس از دیگری حل می شود.

۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۰
کد خبر : ۹۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید