اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت صنایع آذرآب با دانشگاه آزاد اسلامی

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک  شرکت صنایع آذرآب با دانشگاه آزاد اسلامی
به گزارش روابط عمومی و صنعتی شرکت صنایع آذرآب، یکشنبه مورخ ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ تفاهم ‌نامه همکاری شرکت صنایع آذرآب با دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور و مهندس ناصرمالکی مدیرعامل صنایع آذرآب منعقد شد.

دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: امروز توفیق حضور در شرکت صنایع آذرآب نصیب شد و شاهد حرکت مجاهدانه شهید جمهور آیت‌الله رئیسی هستیم که چگونه از زمانی که از مشکلات صنایع اطلاع پیدا کرد آرام نگرفت و‌‌ ایثارگرانه در صحنه ریاست جمهوری این مشکل را حل کرد و توانست بازی دشمنان را در کشور برهم بزند

وی افزود:خوشبختانه امروز شاهد هستیم شرکت صنایع آذرآب مجدداً به چرخه تولید بازگشته به همین منظور نیازمند همکاری جدی با آذر آب و دیگر صنایع مستقر در استان هستیم که جوانان کشور و استان در این رشته‌های مهندسی بیاموزند و جایگزینان آینده طراحان خوب کشور شوند که استقلال کشور را از طریق طراحی صنعتی تأمین کنند. . مخلص ‌الائمه در ادامه به ظرفیت برجسته صنایع آذرآب اشاره کرد و گفت:این استان با صنایع پرقدرت آن از جمله آذرآب شناخته شده است و این شرکت به خاطر چابکی از شرکت ماشین‌سازی اراک برتر است و می‌تواند وارد افق جدی‌ تری شود.

۱۴ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۵۱
تعداد بازدید : ۹۷
کد خبر : ۹۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید