اخبار

پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر
پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر بسم الله الرحمن الرحیم کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است. مقام معظم رهبری (مدظله العالی) خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت صنایع آذرآب ، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ ایران زمین، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر تولید و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد. لذا ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، دست یکایک همکاران ارجمندمان را به مهر می فشاریم و امیدواریم هم‌دوش هم، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت صنایع آذرآب باشیم. هیئت مدیره شرکت صنایع آذرآب

پیام تبریک هیئت مدیره شرکت دانش بنیان صنایع آذرآب

به مناسبت فرا رسیدن گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

*****

 

بسم الله الرحمن الرحیم

کارگر ستون فقرات اقتصاد تولیدی و کاری در کشور است.  مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

کار خمیرمایه پیشرفت انسان و منشأ توسعه و تحول جوامع است و به یقین کارگران، پیشگامان این حیات بدیع و نشاط آفرینند.کارگران، نیروی محرکه اقتصاد کشورند که با بازوان پر توان خویش، چرخ زندگی را در هر جامعه‌ای به حرکت در می آورند.

خداوند سبحان را شاکریم که در شرکت صنایع آذرآب ، جمعی از مردان و زنان با اراده، با اخلاق و پرتلاش گرد هم آمده‌اند تا به عشق آبادانی و بالندگی خانواده بزرگ ایران زمین، با اراده ای پولادین و همتی مضاعف، شبانه روز تلاش کنند تا در این نقطه از ایران پهناور، مسیر تولید و توسعه پایدار کشور هموارتر گردد.

لذا ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر، دست یکایک همکاران ارجمندمان را به مهر می فشاریم و امیدواریم هم‌دوش هم، شاهد رشد و توسعه بیش از پیش شرکت صنایع آذرآب باشیم.

                                                                                                                   هیئت مدیره

                                                                  شرکت صنایع آذرآب                     

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۰:۳۰
تعداد بازدید : ۴۳۶
کد خبر : ۷۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید