12 شهريور 1394

شركت صنايع آذرآب(سهامي عام)-شماره ملي:10780042000 كداقتصادي: 4683-1317-4113

صنايع آذرآب يكي از بزرگترين شركتهاي پيمانكاري عمومي (GC) در ايران است که زمينه اصلي فعاليتهاي اين شركت ساخت پروژه‌هاي نيروگاهي، پالايشگاهي، پتروشيمي و سيمان و  به شيوه كليد در دست مي‌باشد. براي انجام اين پروژه‌ها از حدود  2000 نفر نيروي متخصص شامل كارگران فني ماهر ،تكنسينهاي آموزش ديده و بيش از 300 نفر كارشناس با تجربه استفاده مي‌گردد.

صنايع آذرآب از بدو تأسيس تا به حال جزء پيشروان ساخت نيروگاههاي برق و تجهيزات پالايشگاهي در خاورميانه به حساب آمده و تأمين‌كننده تجهيزات پروژه‌هاي پتروشيمي، پالايشگاههاي  نفت و گاز و سازنده بخش هاي مختلف كارخانجات سيمان و نيروگاه هاي برق براي بخش دولتي و خصوصي بوده است.

p3.jpg

طراحي، ساخت، نصب و راه‌اندازي با وجود قابليتهاي سخت‌افزاري و نرم‌افزاري پيشرفته و همچنين سهيم بودن در اجراي پروژه‌هاي ملي، صنايع آذرآب را به نقطه عطفي در صنعت سنگين كشور تبديل نموده است.

صنايع آذرآب علاوه بر انجام وظيفه به عنوان يك شركت پيمانكاري عمومي (GC) موفق در طراحي، ساخت، نصب و راه‌اندازي محصولات زير مؤثر واقع شده است:

1-بويلرهاي بازیافتبا ظرفیت های بالا مانند بويلرهاي سيكل تركيبي H.R.S.G تا ظرفيت 2200 تن بخار در ساعت

2-بويلرهاي پكيج و صنعتي با ظرفيت 20 تن تا 350 تن بخار در ساعت

3-نيروگاههاي آبي با ظرفيت بالاتر از 250 مگاوات

4-توليد شير پروانه‌اي با قطر بالاتر از 5500 ميليمتر

5-مخازن تحت فشار، مبدل حرارتي، برجهاي تقطير، راكتورها و مخازن ذخيره با سقف شناور و ثابت

6-تجهيزات كارخانجات سيمان، فولاد

جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


21 امرداد 1393
آگهی مزایده و شرایط آن
شركت صنايع آذرآب در نظر داردتعدادي ازاقلام مازاد بر نياز خود را از طريق مزايده به فروش برساند. برای مشاهده اقلام، به قسمت اخبار-مناقصات و مزایده ها مراجعه کنید.

24 اسفند 1392
تست هواي آخرين بولير باقيمانده از مجموعه بويلرهاي پايشگاه فاز 19 پارس جنوبي
هم اكنون تست هواي آخرين بويلر باقيمانده از مجموعه بويلرهاي پالايشگاه فاز 19 پارس جنوبي(بويلر4) انجام و مورد تأييد كارفرما قرار گرفت و تعهد شركت صنايع آذرآب مبني بر اتمام عمليات مكانيكال كليه بويلر پراپر حسب صورتجلسات في مابين تا پايان سال1392،يك هفته زودتر محقق گرديد.

22 دی 1392
گواهینامه نامزدی
بر اساس محاسبات صورت گرفته توسط سامانه ملي اندازه گيري و تحليل شاخص هاي بهره وري ، شرکت صنايع آذرآب، نامزد دريافت لوح براي عملکرد مناسب در بخش هاي اصلي و جانبي در گروه خدمات فني و مهندسي طي سال هاي 86 الی 91 بوده است.

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.