14 ارديبهشت 1395

تماس با ما

karkhaneh.jpg

کارخانجات اراک:

کیلومتر 5 جاده قم  صندوق پستی  835 /38135

تلفن:  9-33136200-086  ، 33450000-086 فکس: 3134382-0863

شماره ملي:10780042000 كداقتصادي: 4683-1317-4113

 markazi.jpg

دفتر تهران:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا شماره 15  صندوق پستی 3591/84921

تلفن:84921-021  فکس : 88799443-021



مدیر عامل :hedayat.jpg

آقای مهندس عبدالعزیز هدایت

پست الکترونیکی: A-Hedayat@azarab.ir

تلفن : 88799279-021


قائم مقام مدیر عامل:Katoozain.jpg

آقای مهندس غلامحسین کاتوزیانی

پست الکترونیکی: Katooziani@azarab.ir

تلفن: 1-33450230-086



معاونت بازرگانی:

آقای مهندس حمید رضا عباسی

پست الکترونیکی: abbasi@azarab.ir

تلفن: 84922100-021


معاونت صادرات:

آقای مهندس توحید سلمان زاده

پست الکترونیکی: Salmanzadeh@azarab.ir

تلفن: 84922570-021


معاونت طرح و برنامه:kaveh.JPG

آقای مهندس محمد کاوه

پست الکترونیکی: Kaveh@azarab.ir

تلفن: 33450335-086


معاونت پروژه های نیروگاهی:

آقای مهندس مصطفی کربلا علی دباغ

پست الکترونیکی: Karbalaei@azarab.ir

تلفن: 84922811-021 ، 84922301-021


معاونت پروژه های نفت و گاز:soltani.JPG

آقای مهندس محمدشریف سلطانی

پست الکترونیکی: Soltani@azarab.ir

تلفن: 33450315-086


معاونت برنامه ریزی و کنترل پروژه ها:eivaz.JPG

آقای مهندس محمد ایواز

پست الکترونیکی: Eivaz@azarab.ir

تلفن: 33450234-086


معاونت منابع انسانی :azimi.JPG

آقای نقی عظیمی

پست الکترونیکی: Azimi@azarab.ir

تلفن: 33450232-086

  فرم پيشنهادات

 
ايميل فرستنده :    
    
موضوع :  
پيغام :
 


 

جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


5 ارديبهشت 1395
تصمیمات مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده صاحبان سهام برای سال (دوره) مالی منتهی به 1395/12/30 شرکت صنايع آذرآب
جلسه مجمع عمومي عادي بطور فوق العاده صاحبان سهام شركت صنايع آذرآب (سهامي عام) رأس ساعت 16 روزيك شنبه مورخ 29 فروردين 1395 پيرو دعوت قبلي با حضور 57/22 درصد صاحبان سهام و نمايندگان و وكلاي آنان به شرح زير در محل مجتمع فرهنگي ورزشي وزارت كار و امور اجتماعي واقع در تهران، خيابان وليعصر، بالاتر از جام جم، نرسيده به چهارراه پارك‌وي تشكيل گرديد.

1 ارديبهشت 1395
افتتاحيه ي فاز نخست از بوستان "دوستان سبز" در شركت صنايع آذرآب
همزمان با سیزدهم رجب سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) افتتاحيه فاز نخست بوستان "دوستان سبز" در ضلع شرقي شركت صنايع آذرآّب

18 فروردين 1395
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده
آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده ساعت 16:00 روز یکشنبه مورخ 1395/01/29 در مجتمع فرهنگي ورزشي وزارت کار وامور اجتماعي واقع در تهران ،خيابان وليعصر بالاتر از جام جم نرسيده به چهار راه پارک ب– دستور جلسه : انتخاب اعضای هیئت‌مدیره سایر موارد توضیحات: اتخاذ تصميم در خصوص معاملات ماده 129 قانون تجارت

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.