6 شهريور 1395

تماس با ما

karkhaneh.jpg

کارخانجات اراک:

کیلومتر 5 جاده قم  صندوق پستی  835 /38135

تلفن:  9-33136200-086  ، 33450000-086 فکس: 3134382-0863

شماره ملي:10780042000 كداقتصادي: 4683-1317-4113

 markazi.jpg

دفتر تهران:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا شماره 15  صندوق پستی 3591/84921

تلفن:84921-021  فکس : 88799443-021



مدیر عامل :

آقای مهندس عبدالعزیز هدایت

پست الکترونیکی: A-Hedayat@azarab.ir

تلفن : 88799279-021


قائم مقام مدیر عامل:

آقای مهندس غلامحسین کاتوزیانی

پست الکترونیکی: Katooziani@azarab.ir

تلفن: 1-33450230-086



معاونت بازرگانی:

آقای مهندس حمید رضا عباسی

پست الکترونیکی: abbasi@azarab.ir

تلفن: 84922100-021


معاونت صادرات:

آقای مهندس توحید سلمان زاده

پست الکترونیکی: Salmanzadeh@azarab.ir

تلفن: 84922570-021


معاونت طرح و برنامه:

آقای مهندس محمد کاوه

پست الکترونیکی: Kaveh@azarab.ir

تلفن: 33450335-086


معاونت پروژه های نیروگاهی:

آقای مهندس مصطفی کربلا علی دباغ

پست الکترونیکی: Karbalaei@azarab.ir

تلفن: 84922811-021 ، 84922301-021


معاونت پروژه های نفت و گاز:

آقای مهندس محمدشریف سلطانی

پست الکترونیکی: Soltani@azarab.ir

تلفن: 33450315-086


معاونت برنامه ریزی و کنترل پروژه ها:

آقای مهندس محمد ایواز

پست الکترونیکی: Eivaz@azarab.ir

تلفن: 33450234-086


معاونت منابع انسانی :

آقای نقی عظیمی

پست الکترونیکی: Azimi@azarab.ir

تلفن: 33450232-086

  فرم پيشنهادات

 
ايميل فرستنده :    
    
موضوع :  
پيغام :
 


 

جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


16 تير 1395
آگهي دعوت به مجمع عمومي عادي ساليانه 94 شركت صنايع آذرآب (سهامي عام)
جلسه مجمع عمومي عادي ساليانه شركت صنايع آذرآب (سهامي عام) در روز چهارشنبه مورخ 1395/04/30 رأس ساعت 15 الي 18 در محل ضلع غربي مجموعه ورزشي آزادي، بلوار دهكده، هتل المپيك

1 تير 1395
ارسال سري سوم محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب
ارسال بزرگترين برج يك تكه به ارتفاع 42 متري پتروشيمي بوشهر

30 ارديبهشت 1395
Memorandum of understanding امضاي يادداشت تفاهم نامه بين شركت صنايع آذرآب و شركت جي اف ايي شوجي ژاپن
در نشست دوم روز چهارشنبه مورخ 95/2/29 شركت صنايع آذرآب با شركت JFE شوجي ژاپن به انجام امضاي تفاهم نامه بين طرفين پايان گرفت

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.