6 خرداد 1395

تماس با ما

karkhaneh.jpg

کارخانجات اراک:

کیلومتر 5 جاده قم  صندوق پستی  835 /38135

تلفن:  9-33136200-086  ، 33450000-086 فکس: 3134382-0863

شماره ملي:10780042000 كداقتصادي: 4683-1317-4113

 markazi.jpg

دفتر تهران:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا شماره 15  صندوق پستی 3591/84921

تلفن:84921-021  فکس : 88799443-021



مدیر عامل :

آقای مهندس عبدالعزیز هدایت

پست الکترونیکی: A-Hedayat@azarab.ir

تلفن : 88799279-021


قائم مقام مدیر عامل:

آقای مهندس غلامحسین کاتوزیانی

پست الکترونیکی: Katooziani@azarab.ir

تلفن: 1-33450230-086



معاونت بازرگانی:

آقای مهندس حمید رضا عباسی

پست الکترونیکی: abbasi@azarab.ir

تلفن: 84922100-021


معاونت صادرات:

آقای مهندس توحید سلمان زاده

پست الکترونیکی: Salmanzadeh@azarab.ir

تلفن: 84922570-021


معاونت طرح و برنامه:

آقای مهندس محمد کاوه

پست الکترونیکی: Kaveh@azarab.ir

تلفن: 33450335-086


معاونت پروژه های نیروگاهی:

آقای مهندس مصطفی کربلا علی دباغ

پست الکترونیکی: Karbalaei@azarab.ir

تلفن: 84922811-021 ، 84922301-021


معاونت پروژه های نفت و گاز:

آقای مهندس محمدشریف سلطانی

پست الکترونیکی: Soltani@azarab.ir

تلفن: 33450315-086


معاونت برنامه ریزی و کنترل پروژه ها:

آقای مهندس محمد ایواز

پست الکترونیکی: Eivaz@azarab.ir

تلفن: 33450234-086


معاونت منابع انسانی :

آقای نقی عظیمی

پست الکترونیکی: Azimi@azarab.ir

تلفن: 33450232-086

  فرم پيشنهادات

 
ايميل فرستنده :    
    
موضوع :  
پيغام :
 


 

جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


23 ارديبهشت 1395
محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب ميهمان جاده هاي ايران
باري ديگر محصولات غول پيكر شركت صنايع آذرآب ميهمان دو ماهه ي جاده هاي ايران مي باشد

20 ارديبهشت 1395
نخستين نشست شركت جي اف اي شوجي ژاپن به همراه مشاور فني استاندار مركزي در شركت صنايع آذرآب
برگزاري نخستين نشست شركت JFE شوجي ژاپن به همراه مشاور فني استاندار مركزي در شركت صنايع آذرآب

15 ارديبهشت 1395
شركت صنايع آذرآب ميزبان مديران محترم عامل 40 نیروگاه دولتی و خصوصی ایران
شركت صنايع آذرآب يكي از بزرگترين و پيشروان ساخت نيروگاه هاي برق كشور عزيزمان ايران، امروز 95/2/15 در برگزاري اولين همایش مدیران عامل نیروگاه های برق ایران، ميزبان مدیران محترم عامل 40 نیروگاه دولتی و خصوصی ایران بود

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.