21 بهمن 1394

تماس با ما

karkhaneh.jpg

کارخانجات اراک:

کیلومتر 5 جاده قم  صندوق پستی  835 /38135

تلفن:  9-33136200-086  ، 33450000-086 فکس: 3134382-0863

شماره ملي:10780042000 كداقتصادي: 4683-1317-4113

 markazi.jpg

دفتر تهران:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا شماره 15  صندوق پستی 3591/84921

تلفن:84921-021  فکس : 88799443-021



مدیر عامل :hedayat.jpg

آقای مهندس عبدالعزیز هدایت

پست الکترونیکی: A-Hedayat@azarab.ir

تلفن : 88799279-021


قائم مقام مدیر عامل:Katoozain.jpg

آقای مهندس غلامحسین کاتوزیانی

پست الکترونیکی: Katooziani@azarab.ir

تلفن: 1-33450230-086



معاونت بازرگانی:mirmahmoudi.JPG

آقای مهندس سید عیسی میرمحمودی

پست الکترونیکی: Mirmahmoudi@azarab.ir

تلفن: 84922100-021


معاونت صادرات:

آقای مهندس توحید سلمان زاده

پست الکترونیکی: Salmanzadeh@azarab.ir

تلفن: 84922570-021


معاونت طرح و برنامه:kaveh.JPG

آقای مهندس محمد کاوه

پست الکترونیکی: Kaveh@azarab.ir

تلفن: 33450335-086


معاونت پروژه های نیروگاهی:

آقای مهندس مصطفی کربلا علی دباغ

پست الکترونیکی: Karbalaei@azarab.ir

تلفن: 84922811-021 ، 84922301-021


معاونت پروژه های نفت و گاز:soltani.JPG

آقای مهندس محمدشریف سلطانی

پست الکترونیکی: Soltani@azarab.ir

تلفن: 33450315-086


معاونت برنامه ریزی و کنترل پروژه ها:eivaz.JPG

آقای مهندس محمد ایواز

پست الکترونیکی: Eivaz@azarab.ir

تلفن: 33450234-086


معاونت منابع انسانی :azimi.JPG

آقای نقی عظیمی

پست الکترونیکی: Azimi@azarab.ir

تلفن: 33450232-086

  فرم پيشنهادات

 
ايميل فرستنده :    
    
موضوع :  
پيغام :
 


 

جستجو در سايت


شما مي توانيد در سايت و محصولات جستجو نماييد:

 

اخبار مهم


23 دی 1394
پروانه بهره برداری جدید
با حمایت و راهنمایی های مدیریت محترم و اقدامات معاونت طرح و برنامه پروانه بهره برداری شرکت توسط اداره صنعت معدن و تجارت صادر گردید.

7 دی 1394
اخذ گواهينامه صلاحيت پيمانکاري
شرکت صنايع آذرآب موفق به اخذ گواهينامه صلاحيت پيمانکاري رتبه 1 در زمينه هاي: نفت و گاز - تاسيسات و تجهيزات - صنعت و معدن شد.

29 آذر 1394
لوح تقدیر
انتخاب واحد تحقيق و توسعه شرکت صنايع آذرآب براي دومين سال متوالي به عنوان برترين واحد تحقيق و توسعه استان

 

نظر سنجی


 


تمامي حقوق اين صفحات به شرکت صنايع آذرآب تعلق دارد.